Könyvelőzóna

Könyvelői állásajánlat

Könyvelői álláshirdetés Pécsett

NEXOL Digital Ügyviteli Kft - digitális ügyvite, könyvelés, adótanácsadás, tb-bér-munkaügy, bérszámfejtés

ÁLLÁSHIRDETÉS

Felhő alapokon működő, a legújabb technológiák biztosította lehetőségeket is kihasználó, a könyvelésen jóval túlmutató, magas szintű ügyfélkiszolgálást megcélzó könyvelőiroda keres csapatába szakmai tapasztalattal rendelkező

könyvelő munkatársat

pécsi munkavégzéssel

Az ideális jelölt:

  • örömmel veszi a rögzítési és egyéb adminisztratív feladatainak érdemi csökkenését,

  • otthonosan mozog az ügyfél-kommunikációban és a tanácsadói szerepkörben,

  • nyitott, és lehetőségként tekint az új technológiák, rendszerek megismerésére, és az ezek alkalmazásához szükséges tudás elsajátítására.

  • képes önálló munkavégzésre.

  • 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik.

  • részese szeretne lenni a könyvelési szolgáltatás mind technológiai, mind pedig tartalmi átalakulásának.

Amit kínálunk:

  • minden újdonság, ötlet, javaslat iránt nyitott vezetés és tulajdonosi kör

  • motiváló munkahelyi légkör

  • modern munkakörülmények

  • felhő alapú működés eredményeképpen szükség esetén távoli munkavégzés

  • versenyképes javadalmazás

  • szakmai fejlődés, és előmenetel lehetősége biztosított

Jelentkezéseket a szentes.aniko@nexoldigital.hu email címre várjuk.

Továbbiak

Kapcsolódó bejegyzések